Sortiment

Belgická čokoláda

U nás máte jedinečnou možnost vychutnat si pravou belgickou čokoládu s intenzivní a velmi příjemnou chutí a vůní. Tuto čokoládu využíváme pro výrobu našich lahodných pralinek, čokoládových figurek atp.

Nabízíme také volně váženou mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, kterou si můžete dopřát jen tak pro chuť, nebo použít na další cukrářskou výrobu.

Belgické pralinky

Nabízíme více než 100 druhů těch nejlepších pralinek. Naše pralinky jsou nejen krásné na pohled, ale především úžasně chutnají a dokáží tak potěšit každého bez rozdílu věku.

Můžete si dopřát lahodné bonbóny smetanově mléčné, či naopak hořké chuti s coca aroma. Pralinky jsou plněné různými dobrotami a je jen na Vás, pro které se rozhodnete. Nabízíme výběr od klasických pralinek s marcipánem, nugátem, višní, banánem, rybízem, whisky nebo becherovkou, až po luxusní pralinky s příchutí šampaňského nebo s chladivým mléčným krémem, pro speciální příležitosti.

Veškeré pralinky, jsou vyráběny na českém území, z dovezených kakaových bobů, té nejvyšší kvality.

Čokoládové figurky

Věnujte originální sladký dárek v podobě roztomilého zvířátka, auta, motorky, letadla, telefonu, sportovního vybavení, hudebního nástroje či jiné krásné figurky, a vykouzlete tak úsměv na tváři někomu blízkému.

Figurka jistě potěší při jakékoliv příležitosti, ať už se jedná o narozeniny, promoce, svatby, nebo jen tak pro radost

V našem obchodě máte na výběr z 80 různých vzorů. Figurky jsou vyráběny z mléčné, bílé, hořké nebo kombinované čokolády a jsou různých velikostí od 50g do 600g.

Originální balení dodá Vašemu dárku tu pravou třešničku na dortu. Dokážeme připravit balení pro různé životní události – svatby, promoce, narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce a jiné události. Nabízíme také balení podle aktuálního ročního období a není pro nás problém připravit, na objednávku, také větší počet dárkových balíčků pro firmy a jiné instituce.

Na zakázku Vám také vyrobíme originální bonboniéru, která bude obsahovat Vámi vybrané pralinky a bude odpovídat přesně Vašim představám.

Naplnění vybraných pralinek do vlastních dóz, není pro náš obchod žádnou výjimkou.